užklausa

BMW S55 / N55 / N54 M2/M3/M4  Crank Hub Seal Guard plate

BMW N54/N55/S55 platformose gerai žinoma problema, kada jūsų serpantininis diržas gali sugesti dėl įvairių priežasčių. Kai taip atsitinka, yra didelė tikimybė, kad diržas įsiurbs už priekinio amortizatoriaus ir tada bus nustumtas pro alkūninis sandariklis į savo variklio karteį. Iš ten jis gali įsiurbti į alyvos rinktuvą, sukeldamas visišką variklio gedimą, net jei tai ir nesugadintu variklio, tai būtų BRANGUS remontas, reikėtų nuimti traversą  ir numesti variklio karterį, kad nuimtumėte diržą ir jo likučius.

Geriausias būdas su tuo kovoti – stebėti, ar nenuteka alyva, ir tęsti techninę priežiūrą. BET Net ir taikant šias prevencines priemones, gali įvykti priešlaikinis diržo gedimas. Ši švaistiklio sandariklio apsauga montuojama virš priekinio alkūninio riebokšlio ir neleis diržui papulti, ten kur jam nevieta, jei diržas sugenda. Tai yra pigus būdas užtikrinti, kada jums nereikės pakeisti variklio dėl nutrukusio generatoriaus diržo.

BMW S55 / N55 / N54 M2/M3/M4 Crank Seal Guard

Material: aluminum

 

We all know the issue on the BMW N54/N55/S55 engine platforms that comes from serpentine belt. It fails for a lot of reasons, when serpentine belt fails, there is high chance of the belt getting sucked behind the front damper, after that belt could be pushed past the crank seal into engine oil pan. And then it can get catched into the oil pick up causing total engine damage, even if you do not totally damage the engine it will coast to remove the sub-frame and drop the oil pan to remove the belt.

We offer the best way to fight this, is to watch for some oil leaks and keep up with your maintenance. Sometimes even with those preventative measures, belt failure can appear. Our crank seal guard plate installs over your front crank seal and will keep the belt from being pushed in if a belt failure does appear. At only this low price, is a cheap way to ensure you do not end up having to replace your engine from muddy oil due to a pumped belt.

 

Kaina: 70 EUR +PVM

Galimas siuntimas.

Visi klausimai: Telefonu: +370 628 78 263  arba el. paštu: info@1nsane.lt

For more details please contact us: info@1nsane.lt or +370 628 78 263 

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE!