užklausa

Sunkvežimių, sunkiosios technikos galios (ekonomiškumo) didinimas

Didiname galią ir ekonomiškumą sunkvežimiams ir kitai sunkiąjai technikai. Sumažėjusios kuro sąnaudos ir kelionės įveikimo laikas greitai atsipirks. Ne tik kompanija liks patenkinta, bet ir vairuotojui bus kur kas maloniau vairuoti.

Galime suteikti galimybę išbandyti modifikuotą programą keletui maršrutų. Jeigu rezultatu nebūsite patenkinti, gražinsime pinigus ir modifikacijas.
Reikia pabrėžti tai, kad norint tikslingai bei efektyviai taupyti kurą, po variklio programos modifikavimo, tuo turi buti suinteresuotas žmogus vairuojantis sunkųjį transportą.
Kuro taupymas remiasi padidėjusia sunkvežimio galia bei sukimo momentu. Padidėjusi galia leidžia tokio paties svorio krovinį tempi aukštesne pavara, todėl, variklio sūkiai yra žemesni, o tai reiškia, kad ir įpurškimo ciklų yra mažiau.
Neretai sunkvežimiams reikia galingumo, neatsižvelgiant į kuro sąnaudas, kai reikia tempti į įkalnes sunkius krovinius su per silpna technika.

Galima išskirti tris programavimo pobudžius pagal poreikius:

  • galios didinimas neatsižvelgiant į kuro sąnaudas,
  • optimalus galios ir ekonimijos derinys,
  • programavimas orentuotas tik į eknomiją.

Vidutiniškai, sunkvežimiai, turintys standartiškai apie 410 Ag galingumą, taupo nuo 1l iki 3l kuro šimtui kilometrų. Galios padidėjimas 30-60 Ag ir 200-500 Nm sukimo momento. Koreguojant variklio valdymo programa taip pat galime sumažiname adblue suvartojimą, esant poreikiui ir kai tai programiškai įmanoma.
Del galios ir eknomiškumo santykio, bei adblue suvartojimo mažinimo ar visiško atjungimo, kainų ir iškilusių klausimų, kreipkites nurodytais kontaktais.

 

sunkvezimiu-galios-didinimas

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE!