užklausa
Spa 26, 2015

DPF filtro valymas – ir jūsų automobilis jau sveikas!


Ne paslaptis, kad šiais laikais automobiliai yra, turbūt, brangiausias kilnojamasis turtas. Tai yra viena pagrindiniųpriežasčių, kodėl žmonės saugo, rūpinasi ir nori kuo ilgiau išlaikyti kuo geresnės būklės savo mašinas. Sugadinti viską įmanoma labai greitai, tačiau suremontuoti jau kainuoja pinigus. Kitaip sakant, yra patiriamos nereikalingos išlaidos, kurias galėtumėte išleisti kur kas naudingesniems dalykams. Taigi, DPF filtro valymas yra būtent vienas iš tų veiksnių, kurį atlikus laiku, galima apsisaugoti nuo visiškai nereikalingų išlaidų ir taip sutaupyti nemažai pinigėlių, kuriuos, galbūt, galėtumėte skirti savo antrajai pusei pradžiuginti arba praskaidrinti savo nuotaika puikiu, nauju bei naudingupirkinuku.

Visu pirma, vertėtų paminėti, kad reguliarus DPF filtro valymas padeda sutaupyti kuro sąnaudas. Apsinešęs ir neišvalytas filtras gali lemti tai, jog jūsų mašina staiga pradės reikalauti kur kas daugiau kuro, nei iki šiol. Matant, kokios yra kuro kainos šiuo metu, tai daro tikrai didelę įtaką kiekvieno iš mūsų piniginei. Žinoma, jūs sunkiai pajusite jeigu prie šimto kilometrų degalų sąnaudų prisidės centas kitas, tačiau pradedant žvelgti iš ilgalaikės perspektyvos, pamatysite, kad jūsų piniginė patuštėjo visai bereikalingas daug daugiau nei įsivaizdavote. O jeigu dar važinėjate automobiliu kiekvieną dieną, jeigu tai yra jūsų darbo įrankis, kuris pastoviai lydi jus kiekviename žingsnyje, tuomet pasimato, kad su automobiliu yra kažkas netvarkoje. DPF filtro valymas padės jums išvengti papildomų kuro sąnaudų, taip, iš pirmo žvilgsnio, sutaupant kelis centus, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje sutaupant tiek, kad po mėnesio ar kelių, galėtumėte nusipirkti kur kas reikalingesnį daiktą už tą pačią sumą, kurią išleidote papildomiems degalams.

Antra, laiku neatliekamas DPF filtrų valymas gali apsunkinti jūsų automobilio trauką. Ji pasidarys prastesnė, sunkesnė, ypač tai labai pasimatys važiuojant į statesnį kalną ar šlaitą. Dauguma, turbūt, pagalvos o kam gi reikalinga ta trauka. Visu pirma, trauka yra ypatingai reikalinga važiuojant statesniais kelias. Įsivaizduokite situaciją jeigu jūs staiga užgęstate ar pradedate riedėti atgal, o už jūsų stovi kitas automobilis. Kaltas būsite jūs, nes jūsų automobilis atsitrenkė. Tai gali kainuoti labai didelius pinigus. Greičiausiai manote, kad viską apmokės jūsų draudimas. Tiesa, bet ar pagalvojote, kad eismo įvykis vis tiek bus užregistruotas ir kitą kartą, kai imsite naują draudimą ar prasitęsite galiojantį, jums vis tiek už draudimą teks mokėti brangiau, nes jūsų, kaip vairuotojo rizika bus pakilusi. Be viso to, trauka taip pat reikalinga ir spartesniam važiavimui. Tai ypač aktualu žmonėms, kurie dažnai vairuoja ir turi laiku nuvažiuoti iš vienos vietos į kitą. Taigi, DPF filtro valymas jums taip pat padės išvengti traukos sumažėjimo ir taisąlyginai taip pat gali būti traktuojama kaip nereikalingų išlaidų išvengimas.

Privalote suprasti, kad savo automobiliu reikia rūpintis ne tik dėl savęs, tačiau ir dėl kitų eismo dalyvių. Jūs ne tik išvengsite papildomų išlaidų, tačiau ir apsisaugosite nuo kitokių problemų, kurios kainuoja ne tik pinigus, tačiau ir laisvą laiką bei nervus. DPF filtro valymas padės jums išlaikyti minimaliausias kuro sąnaudas bei išlaikyti pastovią maksimalią trauką. Tai padės jums sutaupyti labai daug pinigėlių, už kuriuos vėliau galėsite pradžiuginti savo artimiausią žmogų arba patį save. Ši paslauga tikrai nėra neįkandamai brangi, todėl būkite protingi, geriau išleisti pora dešimt eurų anksčiau nei vėliau susimokėti dešimteriopai daugiau. Privalote pasirūpinti savo automobiliu, nes tai yra ne tik jūsų turtas, tai yra jūsų, kaip eismo dalyvio pareiga.

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE!